Facebook
poniedzialek, 27 lutego 2017 r.
Herb Gminy Stare Czarnowo
Gmina
Stare Czarnowo
  • Magiczne chwile w Glinnej

    Ponad 180 osób bawiło się na Gminnym Dniu Seniora w Glinnej. Nie zabrakło wielu niespodzianek, gromkich stu lat i życzeń długiego, spokojnego i dostatniego życia.

    relacja
  • Kolejna ulica wyremontowana

    Uroczyście otwarto do ruchu wyremontowaną ulicę Cichą w Starym Czarnowie. Mieszkańcy na tą wyjątkową okazje przygotowali pyszny tort.

    relacja
  • To były wyjątkowo udane dożynki

    W Kartnie „Święto Plonów” odbyło się po raz pierwszy w historii. Gospodarze z uśmiechem częstowali pysznymi ciastami, żurkiem oraz staroczarnowskimi specjałami.

    relacja
  • Na koniec marsz na orientację

    Zakończył się realizowany od lipca 2015 r. projekt „Alarm ! Aktywizujmy”. Na koniec blisko setka dzieci z gminy Stare Czarnowo wzięła udział w marszu na orientację.

    relacja
  • Za nami pierwsze Święto Mleka!

    W dniach 4 i 5 czerwca 2016 r. w Glinnej, po raz pierwszy odbyło się Święto Mleka i Zwierząt Hodowlanych. Furorę zrobiła sztuczna krowa, którą dzieci pomalowały farbami.

    relacja

Urząd Gminy Stare Czarnowo

ul. Świętego Floriana 10

74-106 Stare Czarnowo

Dni i godziny otwarcia poniedziałek - piątek      730 - 1530
Numer telefonu 91 485 70 20
Numer faks 91 485 70 60
Adres e-mail sekretariat@stareczarnowo.pl

 

Imię i Nazwisko Stanowisko Adres e-mail Telefon Nr pok.
Marzena Grzywińska Wójt wojt@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
Marcin Krawczyk Zastępca Wójta
Sekretarz
zastepca@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
 
Referat
Finansowo-Księgowy
Grażyna Aksamitowska Skarbnik skarbnik@stareczarnowo.pl 91 485 70 30 10
 
Barbara Kaźmierczak Podinspektor bkazmierczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 31 20
   Wydatki, sprawy finansowo-księgowe z zakresu oświaty
 
Anna Ledwig Podinspektor aledwig@stareczarnowo.pl 91 485 70 32 20
   Dochody
         
Olga Stolarska Podinspektor ostolarska@stareczarnowo.pl 91 485 70 33 21
   Wymiar podatku
 
Joanna Froncala Podinspektor jfroncala@stareczarnowo.pl 91 485 70 34 21
   Podatki, opłaty
 
Agnieszka Stadnicka Główny Specjalista astadnicka@stareczarnowo.pl 91 485 70 36 22
   Płace, dopłaty do paliwa rolniczego
 
Ewelina Drwal Inspektor edrwal@stareczarnowo.pl 91 485 70 38 22
   Program Rodzina 500+
 
Urszula Ladra Podinspektor uladra@stareczarnowo.pl 91 485 70 39 kasa
   Sprawy finansowo-księgowe z zakresu opieki społecznej, kasa, program Rodzina 500+
 
Referat
Inwestycji, Nieruchomości, Gospodarki Komunalnej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska
Marcin Stankiewicz Kierownik mstankiewicz@stareczarnowo.pl 91 485 70 40 27
   Koordynowanie inwestycji gminnych
 
Bartosz Karpiński - bkarpinski@stareczarnowo.pl 91 485 70 41 26
   Gospodarka komunalna, zarządzanie kryzysowe, gospodarka odpadami
 
Piotr Cielecki Inspektor pcielecki@stareczarnowo.pl 91 485 70 42 27
   Gospodarka odpadami, melioracje, ochrona środowiska, rolnictwo
 
Edyta Boczkowska Inspektor eboczkowska@stareczarnowo.pl 91 485 70 43 28
   Gospodarka przestrzenna, budownictwo
 
Marcin Pilarski Podinspektor mpilarski@stareczarnowo.pl 91 485 70 44 28
   Gospodarka gruntami, drogownictwo
 
Referat
Organizacyjny, Spraw Obywatelskich, Promocji i Oświaty
Paweł Kuźniar Kierownik pkuzniar@stareczarnowo.pl 91 485 70 50 14
   Promocja, sprawy organizacyjne, pozyskiwanie środków zewnętrznych, portale gminne
 
Elżbieta Zielińska Podinspektor sekretariat@stareczarnowo.pl 91 485 70 20 13
   Sekretariat, obsługa kancelaryjna
 
Jakub Jendrzejczak Podinspektor jjendrzejczak@stareczarnowo.pl 91 485 70 51 14
    Biuro Obsługi Rady, zamówienia publiczne
 
Dorota Adamska Inspektor dadamska@stareczarnowo.pl 91 485 70 52 25
   Oświata, organizacje pozarządowe, kultura, wynajem świetlic
 
Bartosz Biegus Podinspektor bbiegus@stareczarnowo.pl 91 485 70 53 25
   Fundusz sołecki, sport, turystyka
 
Danuta Tomecka Inspektor dtomecka@stareczarnowo.pl 91 485 70 54 1
   Dowody osobiste, sprawy meldunkowe, ewidencja działalności gospodarczej
 
Marek Kamrowski Podinspektor mkamrowski@stareczarnowo.pl 91 485 70 55 1
   Sprawy meldunkowe, archiwum, wybory
  • BIP
  • ePUAP
  • obywatel.gov.pl
  • CEiDG
  • ZGDO
  • WiR
  • Geoportal
  • Święto Mleka